Witamy!

Jesteśmy szóstką młodych, ambitnych muzyków z wykształceniem, humorem, praktyką oraz przygotowaniem muzycznym. Naszym głównym celem jest zabawianie i sprawianie przyjemności osobom pragnącym szaleńczej zabawy do upadłego, a że jesteśmy - choć zabrzmi to banalnie - pasjonatami szybkiej, twórczej i granej na żywo muzyki, bez wątpienia możemy powiedzieć o sobie, że realizujemy to założenie w stu procentach.

Posiadamy wysokiej klasy instrumentarium (perkusja, gitary, saksofony, keyboardy, akordeon, trąbka, perkusjonalia), własne nagłośnienie i przeróżne dodatki dające niezapomniany efekt na scenie.

Naszą niewątpliwą zaletą jest indywidualne podejście do każdego klienta, nie bacząc na jakiekolwiek bariery międzyludzkie. Wszystko, co robimy, staramy się robić z pasją, uczuciem i smakiem muzycznym. W naszym repertuarze znajdują się utwory lekkie, skoczne, taneczne począwszy od królowej polskiego wesela - biesiady (wykonywanej również przy weselnym stole), przez disco polo, polską i zagraniczną muzykę rozrywkową, skończywszy na popie w stylu Michael'a Jackson'a czy Stevie'go Wonder'a, aktualnych hitach współczesnego świata, a nawet na elementach funky czy jazzu. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a jeżeli nie, to bez wahania spełnimy każdą Twoją zachciankę muzyczną.

Mieszkamy na pograniczu województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, ale nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

Zadowolenie naszego klienta jest dla nas najważniejsze!

Kłaniamy się i zapraszamy do współpracy!

Kamil

Paweł

Paulina

Mariusz

Piotrek

Szymon